509 812 760

o nas

Na rynku od

2000

Historia firmy

Firma Wnortex powstała w roku 2014 w miejscowości Owidz, koło Starogardu Gdańskiego. Na początku swej działalności, wykonywała tylko prace brukarskie. Obecnie zajmujemy się w całości budową dróg i ścieżek rowerowych. Co roku poszerzamy swoją działalność o większy asortyment produktów i usług. Obecnie zatrudniamy wykwalifikowanych robotników budowlanych i operatorów.

Dobra organizacja, duże doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra gwarantują, że powierzone zadania wykonujemy rzetelnie, fachowo i terminowo. Optymalizacja procesów budowlanych pozwala nam na zachowanie wymaganej jakości prac. Celem działalności naszej firmy jest zapewnienie najwyższej jakości usług drogowych. Nasza propozycja obejmuje prace: przygotowawcze, ziemne, podbudowy, masy bitumiczne, brukarskie, odwodnieniowe, wykończeniowe oraz inne np. wykonanie murów oporowych z prefabrykatów betonowych, a także roboty mostowe. Prace realizujemy według technologii wskazanych przez Zleceniodawcę.

Usługi budowlane świadczymy na terenie całej Polski Północnej, w szczególności na terenach województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego. Z pełną odpowiedzialnością podejmujemy się coraz to większych zamówień publicznych. Mamy nadzieję, że przedstawiona przez nas oferta wzbudzi u Państwa zainteresowanie i spotkamy się na realizacji budowy.

PROFIL DZIAŁALNOŚCI

Nasze doświadczenie w budownictwie infrastrukturalnym obejmuje modernizację dróg gminnych, budowę oraz modernizację ulic i miejskich tras komunikacyjnych jak i ścieżek rowerowych. 
Realizujemy nawet najbardziej problematyczne projekty, zgodnie z przedłożonymi projektami i norm jakościowych.

CELE STRATEGICZNE

Celem WNORTEX. jest realizacja projektów w sposób godny najlepszej firmy na rynku budownictwa, z dbałością o środowiska naturalnego oraz zgodnie z zasadami etyki. Nasze cele osiągamy dzięki profesjonalnym podejściu  które odzwierciedla nasze zaangażowanie i pasję do budowania, którą opieramy na wykwalifikowanej kadrze, szybkich trafnych decyzji  działania oraz partnerskim kontaktom z dostawcami i podwykonawcami.

PLANY ROZWOJOWE

Planem  Wnortex jest ciągły rozwój, zaangażowanie i coraz to większa realizacja projektów z wykorzystaniem najnowocześniejszego parku maszyn jak i technologii . Naszym Planem jest współpraca z coraz to większą ilością dostawców i podwykonawców z zachowaniem etyki i ochrony środowiska co pozwoli maksymalnie zredukować koszty realizacji projektów i pozyskiwanie ich od Inwestorów Publicznych.

Zaufali nam